آرامش خیال برای آینده با بیمه عمر پاسارگاد ۷۴۴۱۲

آرامش خیال برای آینده با بیمه عمر پاسارگاد ۷۴۴۱۲

اگر به فکر یک سرمایه گذاری تضمینی، آینده دار و پرسود هستید، خرید بیمه عمر بهترین انتخاب شما خواهد بود به گونه ای که با این سرمایه گذاری نه تنها رفاه زندگی خود را تامین کرده اید بلکه یک آینده درخشان و بی دغدغه از نظر مالی را برای فرزندان خود رقم زده اید. و در میان تمام نمایندگی های موجود، پیشنهاد ما به شما، خرید بیمه عمر پاسارگاد است.

نمایندگی بیمه عمر پاسارگاد ۷۴۴۱۲ به منظور افزایش رضایتمندی مشتریان و در راستای جلب اعتماد آن ها، سعی دارد بیشترین خدمات را از طریق بیمه عمر به مشتریان خود ارائه نماید. که در ادامه به مهمترین آن ها اشاره خواهیم نمود:

۱-     نمایندگی بیمه عمر پاسارگاد در راستای تسهیل روند خرید بیمه عمر، امکان خرید آنلاین بیمه عمر را فراهم نموده است. همین امر سبب شده که مشتری بدون نیاز به مراجعه به نمایندگی بیمه عمر پاسارگاد، در هر موقعیت مکانی و زمانی، قادر به خرید بیمه عمر باشد.

۲-    با خرید بیمه عمر پاسارگاد، رفاه مالی آینده فرزندان خود را تضمین نمایید. شما با خرید بیمه عمر از نمایندگی بیمه عمر پاسارگاد، یک سرمایه گذاری رو به رشد را برای فرزندان خود در نظر گرفته اید تا در سن جوانی، به یک سرمایه عظیم دست پیدا کنند.

۳-    همچنین نمایندگی بیمه عمر پاسارگاد ۷۴۴۱۲ به منظور قدردانی از اعتماد مشتریان خود، طرحی را مبنی بر ارائه رایگان خدمات بیمه SOS در نظر گرفته است. بر این اساس درصورت خرید بیمه عمر و رسیدن سرمایه به ۲ میلیون تومان، نمایندگی بیمه عمر پاسارگاد برای فرد بیمه شونده، خدمات بیمه SOS را به صورت رایگان ارائه خواهد کرد. بیمه SOS ، بخشی از هزینه های جراحی و بستری شدن در ایران یا خارج از کشور را بر طبق مبلغ تعیین شده توسط نمایندگی بیمه عمر پاسارگاد، به فرد دارنده بیمه عمر پاسارگاد، پرداخت می کند.

۴-    با خرید بیمه عمر پاسارگاد، نگران پرداخت حق بیمه های مقرر شده نباشید. با توجه به این که شعار نمایندگی بیمه عمر پاسارگاد، “تامین آسایش مشتری” است، لذا برای تحقق این شعار، پرداخت اقساطی بیمه عمر بر طبق توان مالی مشتری، یکی از مهمترین اقداماتی است که در نظر گرفته شده است.

۵-    نمایندگی بیمه عمر پاسارگاد ۷۴۴۱۲ بیشترین خدمات ممکن را به خریداران بیمه عمر پاسارگاد ارائه می کند و در نتیجه می توان از آن به عنوان یک حامی قوی در زمان بیماری، از کارافتادگی، فوت و… یاد نمود.

 

یک پیشنهاد برای شما:

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است. *

4 × دو =