انتخاب ما پارسی طرح ایرانیان است

انتخاب ما پارسی طرح ایرانیان است

اگر مطالب سایت لوگو دیزاینر را بررسی کرده و مورد مطالعه قرار داده  باشید به این مسیر می رسید که ما درباره بنر تبلیغاتی ، لوگو و بسیاری از موارد دیگر صحبت هایی خوبی داشته ایم .

برای مثال از طراحی کارت ویزیت گفتیم ، اموزش طراحی بنر تبلیغاتی داده ایم ، مقالات زیادی در زمینه طراحی لوگو نوشته ایم و در اختیار شما قرار داده ایم .

اما امروز با برند پارسی طرح ایرانیان همراه شما هستیم و می خواهیم به معرفی این شرکت بزرگ گرافیکی در ایران بپردازیم.

ما در ماه های گذشته سایت های زیادی را مورد بررسی قرار دادیم تا ببینیم کدام وب سایت در حوزه طراحی گرافیک عمکرد مناسبی دارد ، وقتی در موتور جستجو کلمه طراحی بنر را جستجو کردیم به سایت های زیادی از جمله پارسی طرح ایرانیان رسیدیم .

در این وب سایت که البته در سیاست کاری فعلی خود به نظر ثبات در قیمت های طراحی و تعرفه ی خدمات را حفظ نموده و همچنین با بروز رسانی مطالب خود سعی دارد اطلاعات مفیدی را در اختیار کاربران و فعالان عرصه گرافیک قرار دهد .

طراحی بنر در ابعاد مختلف با تم های گوناگون

برخی ها تصورشان بر این است که دوران تبلیغات بنری گذشته است ، اما ما با بررسی هایی که در تبلیغات اینترنتی داشتیم به این نتیجه دست یافتیم که دوران این تبلیغات تمام نشده ، بلکه از حالت ایستا به حالت تبلیغات پویا رسیده است . برای مثال شما در حال حاضر می توانید طرح های جذاب در بنرهای گیف یا به صورت html  در سطح وب مشاهده نمایید که مجموعه پارسی طرح ایرانیان از این پیشرفت غافل نمانده و بسیاری از طرح های جدید در این حوزه را ساخته و پرداخته است .

به نوعی می توان این مجموعه طراحان را جزو مجموعه هایی بدانیم که به صورت ویژه به بحث تبلیغ پرداخته و آن را به چالش می کشانند .

طراحی سایت در پارسی طرح ایرانیان

طراحی پوسته های گرافیکی کار آسان و در دسترسی به آن صورت نیست ، شاید شما بتوانید برخی قالب های وردپرس را با قیمتی اندک خریداری کنید ، اما این قالب ها ایرادهایی دارند که تا زمانی که شما از یک طرح اختصاصی استفاده ننمایید این مشکل همراه شماست .

همیشه قالب های رایگان وردپرس یا حتی قالب پولی نمی تواند شما را به آنچه که میخواهید برساند ، این قالب های اختصاصی هستند که شما را به سمت آن طرح دلخواه و نیاز اساسی کسب و کار شما می رساند ، شما در طرح های اختصاصی می توانید درخواست دقیق خود مربوط به المان ها و عناصر گرافیکی به طراح منتقل کنید .

طراحان قالب در پارسی طرح ایرانیان این تخصص را دارند که این کار را به صورت ویژه ای برای شما انجام دهند ، ما در بررسی هایی که صورت دادیم به این نتیجه رسیدیم که اگر در این شرکت سفارش خود را ثبت کنید پشیمان نمی شوید .

 

اما آرم تجاری دغدغه ای مهم برای کسب و کار ها

در سایت طراحان ما درباره لوگو های تجاری صحبت بسیار داشته ایم ، می توانید این مطالب را بخوانید ، اما تا به حال شده به مجموعه ای سفارش لوگو دهید و نتیجه خوبی از سفارش خود کسب نکنید  ؟

همیشه سفارش این آیتم برای همه صاحبان شغل یک دغدغه است ، حال برخی به آن توجه میکنند و برخی بی توجه از کنارش می گذرند .

شما در سفارش آرم باید این موضوع را نظر بگیرید که به هیچ وجه عجله برای دریافت طرح نداشته باشید ، بابت پرداخت هزینه محدودیت زیادی قرار ندهید .

تحقیق کنید و رقیب های خود را ببینید ، گاها نیازی نیست از طراح یک طرح پیچیده و عجیب و غریب و نا واضح درخواست کنید ، گاهی اوقات یک طرح ساده شگفتی بالایی ایجاد می کند .

در مجموع صحبت های صورت گرفته ، پارسی طرح ایرانیان در حال ایجاد تنوع در طراحی های گرافیکی در کشور است و پیش از انجام هرگونه استفاده از خدمات طراحی خود پیشنهاد میکنیم وبلاگ سایت پارسی طرح ایرانیان را بخوانید .

 

یک پیشنهاد برای شما:

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است. *

11 − پنج =