محتوای بنر تبلیغاتی چگونه باید باشد؟

محتوای بنر تبلیغاتی چگونه باید باشد؟

در طراحی بنر تنها نقش طراحی، رنگ و ساختار نمی تواند شما را به هدف برساند، بلکه محتوا نیز می تواند با موضوع و سایر عناصر داخلی آن ارتباط داشته باشد. یک بنر بهترین مکان برای نشان دادن شما به مخاطبانتان که در واقع همان مشتریان شما هستند می باشد و تنها یک طراحی بنر خوب و حرفه ای می تواند شما را به جایگاه و موقعیتی که دارید برساند. بنابراین باید مراقب این قضیه باشید تا از این ابزار به درستی استفاده کنید.
سعی کنید هر چند وقت یک بار طراحی بنر خود را تعویض نمائید. زیرا در معرض قرار گرفتن یکنواختی در کار و تبلیغ سبب می شود به یک بخش تکراری تبدیل شوید که دیگر کاربران به آن اهمیتی نداده و در واقع تبلیغ از طریق طراحی بنر شما سودی را نصیب شما نخواهد کرد.
مهم ترین بخش در طراحی و هم چنین توسعه یک سایت محتوای آن می باشد. بنر به نوعی بهترین بخش برای رساندن آن محتوا به دید کاربر است. استفاده از شعار اصلی شرکت و یا بخش مهمی که مد نظر شماست جز قسمت های که دارای تاثیر بسیار زیادی در بالا بردن بازدید از سایت شما از طریق بنر و کارآمد شدن آن می شود. در این بین باید سعی کنید مطالب و محتوای مناسب بنر تبلیغاتی خود را نیز جدید کنید تا بر میزان اثر گذاری آن در طولانی مدت بیفزاید.

نکات ضروری در نوشتار محتوای بنر تبلیغاتی

در طراحی بنر باید بخش محتوا را به خوبی اجرا کنید. نوع فونت و سایز استفاده شده در بنر باید به شکلی باشد که برای کاربر خوانا بوده و هدف شما را به خوبی به او القا کند. استفاده از فونت های غیر معمول شاید از جنبه طراحی زیبایی ویژه ای را برای طراحی بنر شما ایجاد کند. ولی به طور حتم کاربر شما آن را نمی پسند، زیرا خواندن آن توسط او به سختی صورت می گیرد. خمیده نویسی، یا نوشتار برعکس و … در محتوای داخل یک بنر مناسب نیست. رنگ مناسبی را برای فونت محتوای بنر تبلیغاتی خود استفاده کنید. سعی کنید حتما تمایزی بین نوشتار و رنگ زمینه ایجاد کنید به نحوی که زننده نباشد و جلوه خوبی را به جهت دید کاربر ایجاد کند.
بدون شک یکی از مهم ترین رمزهای پیشرفت در هر بخش تبلیغاتی ایجاد خلاقیت و نوآوری می باشد. در طراحی بنر و هم چنین محتوا گذاری داخلی آن نیز این نکته باید آورده شود و در قرار دادن محتوای داخل یک بنر تبلیغاتی خلاقیت نیز باید چاشنی کار گشته تا نتیجه مطلوب نصیب افراد گردد.

یک پیشنهاد برای شما:

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است. *

شش − 3 =