چرا از طراحی کاتالوگ در کسب و کار خود استفاده کنیم؟

چرا از طراحی کاتالوگ در کسب و کار خود استفاده کنیم؟

شیوه های تبلیغاتی زیادی برای معرفی و منحصر کردن یک نام و برند در کسب و کار وجود دارد. به عنوان مثال لوگو نمونه ای از نشان های معروف است که از دیرباز برای ثبت یک نام استفاده می شد. طراحی کاتالوگ نیز نمونه ای از این شیوه های رایج جهت معرفی کسب و کار اما به طور گسترده تر می باشد.
بروشور در کنار طراحی کاتالوگ یکی از ابزارهای مشابه در امر بازاریابی و کسب و کار است ؛ اما فضایی که در کاتالوگ داریم بسیار گسترده تر از بروشور است و طراحی کاتالوگ امکانات بیش تری دارد که البته با بروشور مکمل است. اولین سوالی که پیرامون استفاده از این ابزار به ذهن می رسد این است که اصولا چرا از طراحی کاتالوگ در کسب وکار خود استفاده کنیم؟ پاسخ بسیار ساده است؛ در ادامه با دلایل کلیدی استفاده از طراحی کاتالوگ آشنا خواهید شد.

دلایل استفاده از طراحی کاتالوگ در کسب وکار

۱) اثر تبلیغاتی کاتالوگ
برخلاف سایر شیوه های تبلیغاتی استفاده از کاتالوگ تاثیر بیش تری دارد و تجربه نشان داده است که کاتالوگ به مسیر سلیقه مشتریان جهت می دهد. اساسا نمای بصری اثر بیش تری نسبت به متن دارد . در طراحی کاتالوگ درج عکس و تصویر واقعی از جهات مختلف کلیدی ترین موضوع است و اهمیت زیادی دارد.
۲) گرافیک گسترده تر و جذاب تر
شاید به نحوی که با استفاده از طراحی کاتالوگ بتوانیم از امکانات گرافیکی بهره مند شویم در هیچ یک از ابزارهای تبلیغاتی این امکان را نداشته باشیم. طراحی کاتالوگ از دیربار نقش موثری در شکوفایی صنعت داشته است و حال بر نقش آن بیش تر تاکید می شود.
۳) تجاری سازی فعالیت
مشابه با لوگو، طراحی کاتالوگ نیز گامی ضروری در جهت تجاری سازی فعالیت ارگان های مختلف است. بارزترین فرآیند هایی که در یک شغل صورت میگیرد را با استفاده از طراحی کاتالوگ نشان می دهند. دلایل ذکر شده احتمالا برای درک چرایی استفاده از طراحی کاتالوگ قانع کننده هستند.

یک پیشنهاد برای شما:

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است. *

6 − 4 =