طراحی ست اداری و برندینگ

طراحی ست اداری و برندینگ

همواره متفاوت باشید چراکه خاطره اول ماندگار است. طراحی ست اداری به عنوان بخش مهمی از استراتژی کلی ارتباطات برند و نام تجاری شما به شمار می آید. استفاده از ایده های خلاق و نوآوری در طراحی ست اداری و برندینگ بهمراه رعایت قوانین کپی رایت، موجب افزایش اعتماد برند و تضمین رضایت مخاطبان در طراحی اوراق اداری خواهد شد.

عناصر مهم در طراحی ست اداری و برندینگ

عناصر مهم در طراحی ست اداری و برندینگ عبارتند از:
۱ – سربرگ و پاورقی
ست اداری بایستی شامل هدر و فوتر باشد. هنگام ایجاد هدر نیاز به استفاده از یک سبک مشابه و منطبق با عناصر شرکت از جمله طراحی کارت ویزیت و طراحی سایت خود دارید. سربرگ لایه باز psd و پاورقی می توانند محل عناصر حیاتی شامل روش های برقراری ارتباط و تماس باشند. عدم استفاده از سربرگ و پاورقی منجر به کاهش تاثیرگذاری ست اداری شما به عنوان یک ابزار ارتباطی می شود.
۲ – اطلاعات تماس
اطلاعات تماس یک برند باید بخشی از عناصر طراحی باشد که شامل نام شرکت، آدرس و شماره تلفن و شماره فکس است. برای رقابت در دنیای مجازی بایستی آدرس ایمیل و وب سایت خود را نیز در این بخش منظور کنید. افزودن آدرس رسانه های اجتماعی در قسمت اطلاعات تماس از جمله فیسبوک و لینکدین به عنوان دو رسانه اجتماعی اساسی برای یک کسب و کار حرفه ای موثر خواهد بود. فیس بوک برای گسترش کسب و کار و لینکدین بعنوان یک نماینده حرفه ای بکار می روند. افزودن تعداد زیاد از رسانه های اجتماعی موجب در هم ریختگی طرح کلی شما خواهد شد.
۳ – آرم تجاری یا لوگو
ضرورت طراحی لوگو بر روی ست اداری جهت شناسایی برند در میان دریافت کنندگان است که موجب به رسمیت شناختن فوری آن و افزایش آگاهی نام تجاری می شود. هنگام قرار دادن لوگو در ست اداری، آن را در بالای سربرگ در قسمت وسط یا گوشه قرار دهید. محل لوگو باید از دیگر تصاویر و متن ها مجزا باشد. هنگام انتخاب لوگو در طراحی ست اداری، از لوگو مشابه در وب سایت و کارت ویزیت خود استفاده نمایید.
۴ – پیروی از ترکیب و طرح رنگ کلی
رنگ یک عنصر اساسی در طراحی ست اداری بشمار می آید. هنگام تعیین یک طرح رنگ مناسب، بایستی از پالت رنگ استفاده شده در وب سایت خود، کارت ویزیت و دیگر عناصر نام تجاری استفاده کنید. این موجب تضمین ست اداری شما و هم ترازی آن با دیگر عناصر برندینگ است. به عنوان یک قاعده کلی، دو یا حداکثر سه رنگ در طراحی ست اداری باید استفاده شود.
۵ – انتخاب کاغذ مناسب
هنگام انتخاب نوع کاغذ بایستی از یک قاعده کلی انتخاب طرح رنگ کاغذ پیروی کنید. رنگ یا بافت بایستی منطبق با صنعت شما باشد. ساده و حرفه ای انتخاب کنید.

یک پیشنهاد برای شما:

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است. *

13 − چهار =